Telefon: +90 262 644 49 73 Email: info@uluca.com.tr

Kurumsal

Ana Sayfa / Kurumsal / Firmamız Hakkında

Firmamız Hakkında

1973 yılında RECEP ULUCA Tarafından kurulmuştur.

40 yıldır kamu ve özel kuruluşların ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Müteahhitlik, inşaat ve çelik konstrüksiyon. konularında hizmet veren şirketimiz, kurulduğu günden bu yana kalite, güvenilirlik, dürüstlük ve müşterilerine hizmet değerlerine bağlılığın başarının anahtarı olduğu inancıyla hizmet vermektedir. Bu inançla hem altyapı hem de üstyapı konularında bir çok başarılı çelik konstrüksiyon ve buna bağlı projeleri hayata geçirdik. Tamamlamış olduğumuz projeler uluca'nın tecrübe ve kabiliyetlerinin en iyi göstergesidir.

Saygın ve güvenilir bir şirket olmayı hedefledik ve bunu da başardığımıza inanıyoruz. Firmamızla ilgili olumlu değerlendirmeler bizlere yeni İşlerde cesaret ve yön vermektedir.

Taahhütlerimizi mümkün olan en kısa zamanda en düşük maliyet ve en yüksek kaliteyle tamamlamak ve kalıcı eserler yaratmak.

Ülkemizin güçlü inşaat sektörü ihtiyacını karşılarken, kaliteli iş yapar her yönden bize güven duyulmasını sağlamak.

Her yaptığımız işin bir öncekinden daha kaliteli olmasını başarmak, Yapılan yatırımların çağdaş dünya standartlarına ulaşmasına artı değer katmak, hedeflerimiz arasındadır.

Çelik konstrüksiyon işinde yüksek kaliteyi Türk sanayisine kazandırmayı hedef alarak hayatına başlayan uluca İnşaat, bugün gelinen noktada, çelik yapı tasarımı ve üretiminde 36 yılı aşkın tecrübesiyle birçok yerli ve yabancı firmanın haklı güvenini kazanarak iş ortağı olmuştur. Kurulduğu günden bu yana, gelişime verdiği önemi yıllık cirosunun önemli bir kısmını yeni bölümlerin entegrasyonuna ayırarak kanıtlayan Uluca İnşaat mühendislik bugün kumlama, boyama, CNC plazma kesim ve geniş makina parkı bölümleriyle hızlı, kusursuz ve düşük maliyetli üretim kabiliyeti kazanmıştır.

39 yılı aşkın tecrübesi, profesyonel personeli, kusursuz tasarım ve üretim süreç yönetimi sayesinde kuruluşundan buyana yerli ve yabancı firmalara tasarım,ve üretim ve montaj şeklinde hizmet vermiştir.

Firmamız yıllarca endüstriyel tesisler konusunda ( çimento,bakır,seramik granit ve endüstriyel yağ üretim tesisleri ana çalışma konumuzu teşkil etmekle beraber çalışmalarımız içerinde mikserler, ceketli tanklar siklonlar,reaktör tankları ,buhar tesisleri,basınçlı hava tesisleri,soğutma kuleleri baca gazı tesisi, emülsiyon (bor yağı) arıtma tesisi, çökertmeli arıtma tesisleri (seramik ve mermer sektörü),merkezi pompa ve borulama tesisleri komple fabrika ve tesisatlarının montaj ve devreye alma işleri ve mühendis çalışmaları ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya caba sarfetmekteyiz.